Новини

“Вирішимо питання”, – Сивохо хоче розмови з націоналістами на тему Донбасу

0

Радник секретаря РНБО Сергій Сивохо, на якого раніше було скоєно напад, сподівається на діалог з націоналістами і хоче вирішити з ними питання окупованого Донбасу за допомогою розмови.

Під час презентації “Платформи примирення” на радника секретаря РНБО Сергія Сивохо було скоєно напад, проте він вважає, що все одно зможе зустрітися з націоналістами і домовитися на тему окупованого Донбасу. Про це він розповів в інтерв’ю КП.

Так, Сивохо пояснив, що в режимі закритого діалогу можна багато про що домовитися з націоналістами і він запрошував їх приєднатися до “Платформі примирення”, так як вона створена для всіх українців.
Він зазначив, що знає багато варіантів того, як націоналісти хочуть вчинити з Донбасом, і вважає, як на цю тему можна поговорити і знайти точки дотику.

Сивохо запевнив, що через інцидент він не стане демонізувати націоналістів і намагається обговорювати з ними спільні кроки до примирення.

Раніше нардепи від фракції монобольшості заявили, що Сергій Сивохо за свої висловлювання про “внутрішній конфлікт” на Донбасі, а також за те, що прямо не назвав Росію агресором, повинен негайно піти у відставку.
Після цього радник глави РНБО Сергій Сивохо різко обізвав нардепів від “Слуги народу”, які збирають підписи за його звільнення.

Нагадаємо, раніше журналіст Данило Яневський піддав різкій критиці радника глави РНБО і заявив, що Сергія Сивохо він не може назвати навіть “твариною”.