Війна

Виробник ракет і снарядів ДАХК “Артем” з 2021 року переходить на одноденний робочий тиждень

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Державна акціонерна холдингова компанія “Артем” переходить від початку 2021 року на одноденний робочий тиждень через брак замовлень на “Нептун”, “Вільха”, РС-80 і снаряди.

Про це виданню Defence News розповів директор ДАХК “Артем” Володимир Зимін, інформує Цензор.НЕТ.

“На сьогодні у нас немає великих діючих контрактів за державним оборонним замовленням, які могли б завантажити наші виробничі потужності, хоча ми освоїли і готові поставляти для МОУ такі необхідні вироби, як снаряд 152-мм, снаряд ОФ29 і РС-80. З першого кварталу 2021 року “Артем” вимушено переводить близько 70% працівників на одноденний робочий тиждень. Це 1200 осіб”, – розповів Зимін.

За його словами, працювати повний тиждень залишається “ядро” з 500-600 осіб. Ці фахівці будуть виконувати наявні контракти, зокрема імпортні. Тільки вони, підкреслив Зимін, ще тримають підприємство “на плаву”.

Роботи з постачання “Вільха” і “Нептуна” досі на етапі обговорення.

“З огляду на складну ситуацію, великі витрати на теплоносії, епідемічну ситуацію та загрозу повного локдауна, на жаль, це єдине можливе рішення. Як тільки ДАХК “Артем” отримає стабільне замовлення для держави, ми зможемо дати людям роботу”, – додав Зимін.

ДАХК “Артем” – один із ключових українських виробників ракетного озброєння. Компанія бере участь у серійному виробництві систем “Нептун” і “Вільха”. Входить у концерн “Укроборонпром”.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16