Політика

Віталій Бала: ситуація з братами Єрмак може стати каталізатором для відставки президента

0

Відомий український політолог Віталій Бала в своєму блозі пише про те, що вже для всіх очевидно, що влада показує істинну сутність людини і як правило гіршу. Ні Зеленський, ні члени його команди, на жаль, не стали винятком. Всі повинні згадати передвиборні заяви і категоричні твердження Зеленського, що в разі корупції в його оточенні, люди повинні будуть сісти за ґрати, а він піде у відставку.

Віталій Бала наголошує, він говорив і писав, відразу після призначення Андрія Єрмака главою ОП, що Єрмак може прискорити завершення каденції Зеленського на посаді президента. Сьогоднішня ситуація з братами Єрмак може стати саме таким каталізатором для відставки президента.

Щоб запобігти подальшому негативний розвиток подій, які можуть пройти точку неповернення, Зеленський повинен був відправити Андрія Єрмака у відставку на другий день після оприлюднення відеозаписів, ще є час це зробити. Глава ОП не здивував, коли замість того, щоб написати заяву про звільнення, почав невдало виправдовуватися і «нацькував» на депутата Гео ЛЕРОС правоохоронні органи.

За словами політолога, на жаль, «перстень влади» перетворює людей не на братство, а на його рабів і, як у відомому фільмі, той, хто заволодів тим «перснем», не може від нього відмовитися добровільно. Тому потрібно збирати братство кільця, щоб забрати його в сьогоднішніх рабів, які не здатні працювати на Україну. Кращий вихід – це перевибори і Верховної Ради, і президента, щоб зменшити час для виправлення і відмивання від цього сорому.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16