Віталій Портников: Донбас — колонія Росії
Блоги

Віталій Портников: Донбас — колонія Росії

Прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков не бачить нічого особливого в тому, що новим «главою уряду ДНР» став колишній віце-губернатор Іркутської області

За твердженням Пєскова, Володимира Пашкова ніхто на Донбас не делегував і місцевий «уряд» він очолив як приватна особа.

Пану Пєскова можна було б нагадати, що Стрєлкова, Бородая та інших російських громадян, які брали участь в нападі на Україну і знищенні малайзійського «Боїнга», теж формально ніхто на Донбас не делегував. І всіх тих «добровольців», набором яких займалися російські військкомати, ніхто на Донбас не делегував. І хлопців з Бурятії, з якими в госпіталі зустрічався Кобзон, ніхто на Донбас не делегував. І самого Кобзона, який навіть перед смертю брав участь в пропагандистському забезпеченні окупації свого рідного краю, ніхто на Донбас не делегував.

Це вони самі.

Але, звичайно, Пєсков — як і інші брехуни на путінській зарплатні — тільки посміється над моїми словами. Тому що для нього, як і для будь-якого іншого чиновника, те, що відбувається на Донбасі — природний процес окупації. І оприлюднення прізвища Пашкова — не більше ніж ротаційна випадковість. Таких «не делегованих» на Донбасі — вагон і маленький візок. І це зовсім не вагон з вугіллям.

Це вагон з окупантами, які крадуть українське вугілля, українські підприємства, українське обладнання, українську землю. Пашков — просто один з них, не перший і не останній. І в його призначенні не варто вбачати якусь особливу демонстрацію намірів, якесь прагнення показати Володимиру Зеленському та його команді, що росіяни тепер правлять Донбасом.

Зовсім ні. В тому-то й суть ситуації, що це призначення — буденність. Те, що Донбас — колонія Росії, це такий самий факт, як анексія Криму або визнання Росією «незалежності» Абхазії і Південної Осетії. Кремль нікому нічого не демонструє, не хоче показати, якими будуть його дії, якщо в Києві не підуть на поступки. Нікому в російському керівництві не цікаві ці поступки і надії Зеленського на припинення війни і повернення Донбасу.

Російські чиновники просто керують колонією.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16