Політика

Віталій Портников: “Зеленський не народився політиком. Певних речей він ніколи не зрозуміє”

0

Президент України Володимир Зеленський не народився політиком. Він ніколи не зрозуміє певних речей, хай навіть йому будуть пояснювати 150 радників

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Про це повідомив журналіст, публіцист Віталій Портников у ток-шоу “Суботній Політклуб” на Еспресо.TV.

“Я вже казав, що політиком потрібно народитися, як потрібно народитися математиком чи шахістом. Якщо в тебе немає таланту, ти не зможеш грати в шахи. Тобто ти будеш знати, як пересуваються фігури. Ви знаєте, як пересуваються фігури, я знаю, як пересуваються фігури. Ми з вами можемо сісти і зіграти партію. Але уявіть собі, що ми граємо з гросмейстером. У нього просто хист, він бачить. І ми прекрасно з вами розуміємо, що скільки б не тренувалися й ці фігури б не переставляли, ми ніколи не навчимося. Тому що, ми не шахісти, цьому неможливо навчитися. Як неможливо, скажімо, вирішити, що я стану політичним аналітиком. Не можна. Або ти народився з цими можливостями, або ти не будеш знати, що тобі робити. І так у будь-які реальній професії” – зазначив Портников.

Публіцист зауважив, що президент України Володимир Зеленський – людина, яка тактично реагує на виклики, проте не розуміє певних речей, не дивлячись на наявність радників, які є в президента.

“Зеленський не народився політиком. Певних речей він не розуміє і ніколи не зрозуміє навіть, якщо 150 радників йому щось пояснять. У нього немає політичної інтуїції, у нього немає розуміння, як влаштований сучасний світ, у нього немає здатності уявити наслідки своїх дій. Він – людина, яка реактивно й тактично реагує на виклики. Я йому по-людськи співчуваю, що він – людина абсолютно далека від державного управління, взяла на себе відповідальність за життя багатомільйонної країни, яка ніколи не буде йому вдячна. Що він фактично спаплюжив собі ім’я і життя цим недолугим рішенням 2019-го року. Недолугим для себе, недолугим для України, недолугим для будь-якої мислячої людини” – відмітив Віталій Портников.