Суспільство

Витрати на президента наступного року пропонують збільшити на 40%

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Кабінет Міністрів пропонує Верховній Раді до другого читання проекту Державного бюджету на 2021 рік залишити на рівні, передбаченому в першому читанні, витрати на Президента і його офіс, але скоротити витрати на Державне управління справами (ДУС).

Про це йдеться в законопроекті № 4000 до другого читання.

У первинному проекті держбюджету Кабмін пропонував збільшити фінансування забезпечення діяльності Президента Володимира Зеленського та офісу Президента на 39% — до 1,269 млрд гривень у 2021 році порівняно з 2020.

Фінансування ДУС, яке, в тому числі відповідає за кошти на обслуговування глави держави, в 2021 році пропонувалося в цілому збільшити на 33% — до 3,210 млрд гривень порівняно з 2020.

До другого читання уряд пропонує залишити кошти на Президента на рівні першого читання — 1,269 млрд гривень.

У той же час фінансування дус пропонується скоротити на 130 млн гривень або 4% від передбаченої в першому читанні суми до 3,080 млрд гривень.

Скорочення запропоновано забезпечити переважно за рахунок програми підготовки наукових кадрів з питань стратегічних проблем внутрішньої і зовнішньої політики.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16