Новини

Вітренко звернувся з позовом до суду і зажадав виплатити премію

0

В ефірі телеканалу UA: Перший Юрій Вітренко, який займає посаду виконавчого директора НАК «Нафтогаз України», звернувся до суду в зв’язку з невиконанням зобов’язань за трудовим договором. За його словами, у зв’язку з тим, що премія є частиною зарплати, то її прописали в трудовому договорі. Тому її потрібно було виплатити ще 30 грудня. Крім того, він нагадав про те, що пропонував розділити гроші, виграні в суперечці з Газпромом, між усіма громадянами країни.

«Справа в тому, що це три мільярди доларів за останнім рішенням Стокгольмського арбітражу (тому що до цього ми отримали 2,1 млрд. Доларів, які вже пішли до держбюджету і вже витрачені). Плюс 7,2 млрд. Доларів – це гарантовані платежі за новим транзитним контрактом. Тобто разом – це 10 млрд. доларів », – сказав Вітренко. Відповідно до його підрахунками, якщо розділити цю суму на всіх громадян, то кожен українець отримає по 6000 гривень або 16 000 гривен на сім’ю.

«І в зв’язку з цим, я говорю, що якщо якісь політики, чиновники хочуть не виконувати закони, зобов’язувати компанії не виконувати певні закони. А виплата зарплати – це закон. Тоді ми повинні захищати свої права, щоб показати всім, що є верховенство права », – підкреслив Вітренко.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist