Суспільство

Виявлена нова побічна дія ковід-19: Онуфрій висвятив нардепа Вадима Новинського дияконом УПЦ (МП)

0

Голова Української православної церкви (МП) митрополит Онуфрій висвятив народного депутата від Опозиційного блоку Вадима Новинського у диякони УПЦ (МП). Про це повідомляє Захід.нет

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Як повідомляється, подія відбулася на Благовіщення, 7 квітня. Сам Новинський про подію не повідомляв, однак у приватному листуванні зі священниками Новинський вже підписується як «диякон Вадим».

Інформацію про висвячення Новинського ZAXID.NET підтвердили джерела у верхівці УПЦ (МП), які, втім, стверджують, що висвячення Новинського відбулось на Великдень, 19 квітня.

Рік тому Митрополит Онуфрій висвятив у диякони генерального директора Смарт-холдинга Олексія Пертіна. Смарт-холдинг входить до бізнес-імперії Вадима Новинського.

Нагадаємо, що Вадим Новинський – російський та український олігарх, бізнес-партнер Ріната Ахметова. Колишній член «Партії регіонів», а нині – член партії «Опозиційний блок», народний депутат останніх трьох скликань.

Справжнє ім’я – Вадим Рудольфович Малхасян. Народився в Новгородській області Росії, закінчив Академію цивільної авіації в Ленінграді за фахом інженер систем управління. Екс-президент Віктор Янукович надав Новинському громадянство України в травні 2012 року, напередодні дня народження російського бізнесмена. Указ містив формулювання – «за видатні заслуги перед Україною».
Донині немає даних про вихід Новинського з громадянства РФ. Вся сім’я Новинського має громадянство РФ.

Має значний підприємницький та менеджерський досвід, зокрема, є засновником фінансово-промислової групи «Смарт-Холдинг» та власником блокувального пакету компанії «Метінвест». Входить до сотні найбагатших людей України. У 2017 році його статки оцінювались у понад півмільярда доларів.

Новинського також називають одним з головних фінансових спонсорів УПЦ (МП) та «відповідальним за поширення кремлівської пропаганди у вигляді так званого «русского міра» від імені УПЦ (МП)».

15 квітня Вадим Новинський заявив, що отримав позитивний результат тесту на коронавірус. Він повідомив, що пройшов тестування депутат відповідно до вимог МОЗ про перевірку контактів людей, у яких виявлено Covid-19, проте не уточнив, чи це був експрес-тест, чи ПЛР-дослідження. За словами депутата, симптомів захворювання у нього не було, температура – 36,8, комп’ютерна томографія легень не виявила відхилень від норми.