Суспільство

Вкрадені турбіни Siemens в Криму не запускаються

0

В окупованому Криму все ніяк не можуть повноцінно запустити вкрадені турбіни Siemens. Схоже, що скандал з вивезенням до окупованого Криму з Росії турбін неспішно, але впевнено перекваліфікується в циркову виставу.

Нагадаю, це вже не перше перенесення термінів. Так, ще в 2017 році терміни запуску теплоелектростанцій, на яких і були встановлені злощасні турбіни, були зрушені. Наприклад, два перші енергоблоки на Сімферопольської і Севастопольської ТЕС, які планували запустити ще до вересня-2017, перенесли на травень 2018 року, а другу чергу на червень-2018.

Але, перенесення термінів нічого не дали, а турбіни все як не працювали так і не працюють. Ну, як не працюють, запущені були енергоблоки першої черги – так, це правда, ось тільки працюють вони поки в режимі пусконалагодження. Причому, в ході цього режиму часом видають потужність рівну – 0.

Що ж, схоже, за відведений окупантам час, вони так і не змогли повністю розібратися у всіх тонкощах установки складного обладнання без наявності фахівців відповідної компанії. З урахуванням же того, що блоки вже спочатку при старті збоять, не виключено, що якщо їх навіть і вдасться вивести на повну потужність, то пропрацюють в таких умовах вони не довго. А ремонтувати їх вже ніхто не приїде …

Переграли!

Джерело