Суспільство

Вкрадені турбіни Siemens в Криму не запускаються

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

В окупованому Криму все ніяк не можуть повноцінно запустити вкрадені турбіни Siemens. Схоже, що скандал з вивезенням до окупованого Криму з Росії турбін неспішно, але впевнено перекваліфікується в циркову виставу.

Нагадаю, це вже не перше перенесення термінів. Так, ще в 2017 році терміни запуску теплоелектростанцій, на яких і були встановлені злощасні турбіни, були зрушені. Наприклад, два перші енергоблоки на Сімферопольської і Севастопольської ТЕС, які планували запустити ще до вересня-2017, перенесли на травень 2018 року, а другу чергу на червень-2018.

Але, перенесення термінів нічого не дали, а турбіни все як не працювали так і не працюють. Ну, як не працюють, запущені були енергоблоки першої черги – так, це правда, ось тільки працюють вони поки в режимі пусконалагодження. Причому, в ході цього режиму часом видають потужність рівну – 0.

Що ж, схоже, за відведений окупантам час, вони так і не змогли повністю розібратися у всіх тонкощах установки складного обладнання без наявності фахівців відповідної компанії. З урахуванням же того, що блоки вже спочатку при старті збоять, не виключено, що якщо їх навіть і вдасться вивести на повну потужність, то пропрацюють в таких умовах вони не довго. А ремонтувати їх вже ніхто не приїде …

Переграли!

Джерело

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16