Політика

“Вкрали мільйони”: людину Радуцького звинуватили в поставках російських апаратів ШВЛ в Одесу

0

Надреп від «Слуги народу» Олександр Дубінський звинуватив свого колегу по фракції Михайла Радуцького в тому, що «його людина поставляє в одеські лікарні російське обладнання за завищеними цінами».

Такий записом Дубинський поділився в своєму Telegram-каналі. Як сказано в повідомленні, київський бізнесмен Олександр Островський і його фірма ТОВ «Медгарант» отримав замовлення російських апаратів ШВЛ за трикратно завищеною ціною. Він нібито входить в оточення глави Комітету ВР з питань здоров’я нації.

«Так ось виявилося, що в схемі замішана не тільки інфекціонка і головлікар Світлана Лаврюкова, а й міські лікарні №11, №1, №10 та пологовий будинок №2. Полум’яний привіт головним лікарям Миколі Турчину, Євгену Григор’єву, Денису Себову і Максиму Голубенку відповідно. Товар у всіх випадках один і той же – апарати ШВЛ Dixion Aeros 4600 виробництва російської федеральної медичної торгової мережі Dixion, 11-я лікарня купує три, перша – стільки ж і 10-я – чотири, а пологовий будинок – ще один. Ціна така ж, як і для міської інфекціонки – 1,028 млн гривень», – повідомляється в тексті.

Відзначається, що таке обладнання можна замовити безпосередньо у виробника приблизно по 330 тисяч гривень за штуку.

«При придбанні 11 ШВЛ за 11,3 млн гривень, міський бюджет пиляють на 7,5 млн гривень. А якщо додати дев’ять апаратів для інфекціонки – приблизно на 13,5 млн гривень при загальній сумі закупівель в 20,6 млн гривень», – написано в повідомленні.

"Вкрали мільйони": людину Крадуцького звинуватили в поставках російських апаратів ШВЛ в Одесу

"Вкрали мільйони": людину Крадуцького звинуватили в поставках російських апаратів ШВЛ в Одесу