Політика

“Влада буде робити все, щоб продовжити режим тиші”: Зеленського обурило питання журналіста про зрив перемир’я

0

Президент України Володимир Зеленський сьогодні з робочим візитом відвідав Суми. У театрі імені Щепкіна у Зеленського був брифінг, на якому не обійшлося без казусу. Журналіст і телеведуча Анна Валевська задала президенту, здавалося б, ненав’язливе питання, чому він, як головнокомандувач, не реагує на порушення перемир’я на сході України?

Не дослухавши запитання журналіста до кінця, Володимир Зеленський перебив Анну Валевську, уточнивши, що вона, як журналіст має прекрасно знати, що він не головнокомандувач, а верховний головнокомандувач. Зеленський обурився, що головнокомандувач у нас в Україні тільки Хомчак і це всім відомо.

Також Зеленський не погодився з тим, що від нього не було ніякої реакції на події на сході, просто він зі своєю командою не вважає за потрібне інформувати ЗМІ про кожен крок, до того ж є речі, які не можна озвучувати публічно. «Наше завдання захищати не одну людину, а 40 мільйонів українців, що стосується перемир’я, то поверхнево я не можу спілкуватися на цю тему і поверхнево не можу відповідати, особливо, коли спілкуєшся з батьками, які вже втратили своїх дітей», – зазначив Зеленський. Він додав, що все рівно влада буде робити все для того, щоб продовжити режим тиші.

Джерело: Replyua.net