Політика

“Влада грабує громади, і скоро вже не буде коштів ні на підтримку лікарів, ні на оновлення медицини”: Мер Тернополя зробив гучну заяву

0

Сергій Надал заявив журналістам видання ZN.UA, що українська центральна влада в будь-якій кризовій ситуації вважає за краще йти по найпростішому шляху – урізує бюджети місцевих громад. Мер Тернополя нагадав, що місцеві бюджети вже витратили на боротьбу з епідемією коронавируса 500 мільйонів гривень, тоді як держава на це виділило 100 мільйонів.

Надал підкреслив – держава, забираючи з місцевого бюджету податкові надходження, має якось компенсувати ці втрати. Однак ніякої компенсації ніхто не виділяє. Міський голова переконаний – звичка вирішувати проблеми країни за рахунок простих громадян і громад залишилася з радянських часів.

Складно зрозуміти дії депутатів Верховної Ради, свідомо підтримують законопроект, який передбачає скорочення надходжень до місцевих бюджетів, і вимагають одночасно з цим збільшити витрати на медицину.

Мер Тернополя пояснив, що місцева влада зараз роблять все можливе за рахунок коштів, передбачених на розвиток, і завдяки допомозі меценатів. Але реалії такі, що громади сьогодні реально грабують. Якщо цей підхід не змінити, що вже зовсім скоро на місцях не залишиться коштів ні на підтримку лікарів, ні на оновлення медицини.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16