Політика

“Влада грабує громади, і скоро вже не буде коштів ні на підтримку лікарів, ні на оновлення медицини”: Мер Тернополя зробив гучну заяву

0

Сергій Надал заявив журналістам видання ZN.UA, що українська центральна влада в будь-якій кризовій ситуації вважає за краще йти по найпростішому шляху – урізує бюджети місцевих громад. Мер Тернополя нагадав, що місцеві бюджети вже витратили на боротьбу з епідемією коронавируса 500 мільйонів гривень, тоді як держава на це виділило 100 мільйонів.

Надал підкреслив – держава, забираючи з місцевого бюджету податкові надходження, має якось компенсувати ці втрати. Однак ніякої компенсації ніхто не виділяє. Міський голова переконаний – звичка вирішувати проблеми країни за рахунок простих громадян і громад залишилася з радянських часів.

Складно зрозуміти дії депутатів Верховної Ради, свідомо підтримують законопроект, який передбачає скорочення надходжень до місцевих бюджетів, і вимагають одночасно з цим збільшити витрати на медицину.

Мер Тернополя пояснив, що місцева влада зараз роблять все можливе за рахунок коштів, передбачених на розвиток, і завдяки допомозі меценатів. Але реалії такі, що громади сьогодні реально грабують. Якщо цей підхід не змінити, що вже зовсім скоро на місцях не залишиться коштів ні на підтримку лікарів, ні на оновлення медицини.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist