Суспільство

Влада окупантів в Криму запропонувала поливати посіви стічними водами

0

Вчені в окупованому Криму придумали, як зробити стічні води придатними для поливу.

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на “Крим.Реалії”.

“Система розташовується на дні водойми і адаптована для забору води помпою. У кожній зоні водойми підтримується життя певного типу бактерій, що розкладають різні азотовмісні речовини до нітритів і нітратів. Основна умова роботи активного біологічного очищення в водоймі – безперервна робота помп. Подібні системи можуть працювати без втручання людини десятиліттями”, – сказав доцент кафедри екології та зоології Таврійської академії КФУ Володимир Подопригора.

Він зазначив, що накопичувальні водойми для установки системи доочистки будуть розташовані поблизу очисних споруд, звідки очищена хімічним способом вода надходитиме в ставки для біологічного доочищення. За словами вченого, використовувати воду для поливу можна почати через 2-3 місяці після заповнення водоймища.

За даними ВНЗ, досягнуто попередніх домовленостей з адміністрацією Первомайського та Чорноморського районів Криму. 

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist