Новини

Влада переслідує Порошенко за те, що він зупинив агресію Путіна

0

Володимир В’ятрович, виступаючи на акції, організованої на підтримку Петра Порошенка, пояснив, чому нинішня українська влада переслідує п’ятого президента.

Крім того, народний депутат від партії «Європейська солідарність» заявив, що Госбюро розслідувань сьогодні перетворили на репресивний інструмент.

В’ятрович наголосив, що він тут для того, щоб підтримати Порошенка не тільки як колегу по партії, але і як Верховного головнокомандувача ЗСУ, який зупинив російську агресію і наступ РФ в небезпечне для нашої країни час. Ті справи, за якими намагаються зараз притягти до відповідальності п’ятого президента, чітко вказують на мотиви.

В’ятрович переконаний, що переслідують сьогодні Порошенко за його протидію російської агресії. Йдеться про наказ про початок контрнаступу в 2014 році, про мінських домовленостях, завдяки яким вдалося зупинити наступ росіян, про розпорядження щодо проходу українських кораблів через Керченську протоку.

Народний депутат особливо підкреслив, що це Росія хоче залучити Порошенко до відповідальності, тільки робить це вона руками Госбюро розслідувань.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist