Новини

Влада переслідує Порошенко за те, що він зупинив агресію Путіна

0

Володимир В’ятрович, виступаючи на акції, організованої на підтримку Петра Порошенка, пояснив, чому нинішня українська влада переслідує п’ятого президента.

Крім того, народний депутат від партії «Європейська солідарність» заявив, що Госбюро розслідувань сьогодні перетворили на репресивний інструмент.

В’ятрович наголосив, що він тут для того, щоб підтримати Порошенка не тільки як колегу по партії, але і як Верховного головнокомандувача ЗСУ, який зупинив російську агресію і наступ РФ в небезпечне для нашої країни час. Ті справи, за якими намагаються зараз притягти до відповідальності п’ятого президента, чітко вказують на мотиви.

В’ятрович переконаний, що переслідують сьогодні Порошенко за його протидію російської агресії. Йдеться про наказ про початок контрнаступу в 2014 році, про мінських домовленостях, завдяки яким вдалося зупинити наступ росіян, про розпорядження щодо проходу українських кораблів через Керченську протоку.

Народний депутат особливо підкреслив, що це Росія хоче залучити Порошенко до відповідальності, тільки робить це вона руками Госбюро розслідувань.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16