Політика

Влада Польщі, Литви, Латвії та Естонії поставили Лукашенку три вимоги, щоб врятуватись

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Влада Польщі, Литви, Латвії та Естонії оприлюднила список вимог президенту Білорусі Лукашенку, яких він має дотриматись, щоб вберегти країну від міжнародної ізоляції. Про це інформує “Думка”.

“Ми, президенти Литви, Польщі, Латвії та Естонії як регіональні сусіди Білорусі, члени НАТО і ЄС, хочемо, щоб Білорусь була стабільною, демократичною, незалежною і процвітаючою країною”, – йдеться у заяві.

Очільники цих країн закликали Лукашенка виконати три умови:

-деескалація ситуації і негайне припинення застосування сили проти білоруського народу;
-термінове звільнення всіх затриманих учасників протесту, припинення подальшого переслідування;
-негайно розпочати діалог з білоруським народом, організувавши круглий стіл з національного примирення за участю представників уряду та громадянського суспільства.

Президенти вважають, що Лукашенко повинен “слухати голос своїх громадян і дозволити їм говорити вільно”, що стало б “відповідним кроком до початку справжнього національного діалогу”.

“Ми твердо віримо, що діалог – це завжди кращий шлях для соціального розвитку, обговорення реформ і майбутнього вашої країни”, – пише у зверненні.

Згідно заяві, якщо очільник Білорусі виконає зазначені пункти, “двері для співпраці з міжнародним співтовариством залишаться відчиненими”.

Крім того, автори звернення запропонували стати посередниками, щоб вирішити мирним шляхом ситуацію в Білорусі та укріпити її незалежність.

Нагадаємо, в ЄС обговорювали необхідність введення санкцій проти Мінська через події, що зараз відбуваються в країні. Обмеження можуть накласти в кінці серпня.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16