Політика

Влада взяла під контроль телебачення: соратниця Коломойського очолила Нацраду

0

Ольгу Герасим’юк 22 квітня обрали головою Національної ради з питань телебачення і радіомовлення. Вона працює членом Нацради з липня 2014 року.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Першим заступником Герасим’юк став Валентин Коваль, а заступником голови – Олег Черниш. Юрія Зіневича обрано відповідальним секретарем Національної ради. Про це мовиться на сайті Нацради.

Перед цим члени Нацради проголосували за припинення повноважень Ольги Герасим’юк як першого заступника голови Нацради і Олександра Ільяшенка як відповідального секретаря.

Що відомо про Ольгу Герасим’юк

    • Ольга Герасим’юк – відома українська журналістка, ведуча телевізійних програм, телевізійна менеджерка.
    • З 1996 року – авторка і ведуча телеканалу «1+1», де втілила в життя проекти «Проти ночі», «Особливий погляд», «Версії Ольги Герасим’юк», «Хочу і буду», «Іду на ви», численні спецпроєкти і одне з найпопулярніших в Україні ток-шоу «Без табу», що втрималося на екрані 10 років.
  • Вона також була народною депутаткою України 5-го і 6-го скликань від блоку «Наша Україна».
  • Окрім того, Ольга Герасим’юк була заступницею голови Постійної делегації України у Парламентській асамблеї Ради Європи.