Суспільство

Влада загнала всю країну на карантин, а сама жере у відкритому виключно для неї ресторані, – блогер

0

Подивився розслідування Бігуса як в карантин працює ресторан найближчого соратника Зеленського-депутата Слуги народу Миколи Тищенка.

Які ж ви виродки!

Ви с*ка зупинили всю країну – ви ввели для всіх бізнесів карантин.

Тисячі бізнесів закрилися-десятки тисяч людей сидять без роботи.

Ви ловите мужика за купання в Дніпрі.

Ви штрафуєте кафе за винос кави.

Ви не даєте працювати фермерським ринкам – навіть в обмеженому режимі.

І ви всією фракцією Слуги народу щодня ходите в ресторан свого депутата, який працює без проблем.

Вся країна сидить 44 дні в карантині, по всьому місту висять оголошення про оренду приміщень там, де ще місяць тому працювали піцерії і кафе, а ви – бл-ді будучи депутатами СН, вищими керівниками офісу Президента і членами команди Зеленського харчуєтеся в працюючому для вас ресторані.

Не вдома.

Не по доставці.

Не на винос.

А ще ви викручуєтеся дивлячись в очі-брешете і робите вигляд, що це не ви.

Влада! А тепер почуйте. Починаючи з сьогоднішнього дня, ви не маєте права звинувачувати простих людей по всій країні, що вони не дотримуються карантину.

Ви жируєте. Ви святкуєте. Ви не дотримуєтеся карантину. Ви не Слуги народу – Ви звичайні виродки, які дорвалися до влади – вважаєте всіх нас лохами, а себе господарями цього життя.

Саме така несправедливість-коли Вам можна ВСЕ, а нам усім – закон, стане вашим вироком.

Олексій Давиденко

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16