Політика

Влада Зеленського, частиною якої є Бужанський, хоче прикрити власну нефаховість і мародерство, сіючи ксенофобію, – Княжицький

0
Народний депутат України від фракції «Європейська солідарність» Микола Княжицький прокоментував поширення в соцмережах представником монобільшості Максимом Бужанським відеозапису конфліктної ситуації в громадському транспорті Львова, що була викликана впровадженими владою карантинними заходами.

Про це нардеп написав 22 березня 2020 року в фейсбуці.

«Оскільки влада жодним чином не подумала про економічний захист населення, виправдані, але погано організовані заходи карантину боляче вдарили по громадянах. У мережі з’являються ролики про конфлікти в транспорті у Києві, Миколаєві, Черкасах, інших містах. Депутат провладної партії Максим Бужанський репостить анонімний ролик про один з конфліктів нібито у Львові. І на цій підставі для чогось згадує львівські погроми 41-року, звинувачуючи львів’ян. Бужанського обрали у Дніпрі. Погроми 1905 року там вражали жорстокістю і відомі на весь світ. Але це зовсім не означає, що дніпровці — дикі і безкультурні люди», — звертає увагу Княжицький.

Політик звертає увагу на дану ситуацію керівництво країни та правоохоронні органи.

«Це означає, що влада Зеленського, частиною якої є Бужанський, хоче прикрити власну нефаховість і мародерство, сіючи ксенофобію, розпалюючи конфлікти міжнаціональні і міжрегіональні. Де Зеленський? Мав би давно сказати Баканову покарати цього розбійника!», — підкреслює Микола Княжицький.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16