Війна

Влучний постріл наших військових. Їхтамнєти втратили беспілотник за 2 млн. доларів виготовлений в Єкатеринбурзі

0

На Світлодарському напрямку, що на Донеччині, військові Збройних сил України вмілим пострілом поцілили у ворожий безпілотник. Виявилося, що такі виготовляють у Єкатеринбурзі і ціна такого приладу близько двох мільйонів доларів, повідомляє 24 канал.

Літальний апарат “Застава” Bird Eye 400 збили на Світлодарському напрямку. Захопити ворожий апарат вдалося завдяки вмілим діям одного з підрозділів, повідомляють у пресслужбі ООС.

Такий апарат з 2012 року виробляють у Російській Федерації на Уральському заводі цивільної авіації. Вартість такого приладу – близько двох мільйонів доларів. Безпілотник передали фахівцям для вивчення інформації з його пам’яті.

Цей факт вкотре підтверджує безпосередню участь збройних сил Російської Федерації у війні на сході України, – підкреслили в ООС.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16