Війна

Воїн-переселенець: “Ми увійдемо в Донецьк, і я хочу бути серед перших”

0

Пресслужба Операції об’єднаних сил ЗСУ поділилася історією п’ятдесятирічного донеччанина Валерія, колишнього правоохоронця, який понад три роки зі зброєю в руках бореться за визволення Донбасу. Відповідний пост опубліковано в Facebook ООС, передають Патріоти України.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Зазначається, що в Донецьку у чоловіка залишилась старенька мама, яку він востаннє бачив ще 2015 року, та квартира.

Чоловік намагався потрапити до армії з весни 2014 року, але у військкоматі лише записували дані. Сам він розповів, що квартира розташована неподалік від донецького аеропорту, і коли там почалися бої, він сподівався, що патріотичні сили швидко виженуть окупантів, хотів і сам допомогти.

“Я і мої патріотично налаштовані товариші очікували, що війська увійдуть в місто і викинуть ту всю нечисть. Готові були підтримати, але, на жаль, так не сталось”, – розповів Валерій.

Після цього він із сім’єю переїхав до Маріуполя, купив там житло і влаштувався на роботу. Згодом його таки призвали на службу і направили до однієї з механізованих бригад.

Наразі чоловік воює на Луганщині разом із побратимами і мріє повернутись до рідного Донецька.

“Але саме так і буде – ми увійдемо у Донецьк, вірю в це, і хочу бути серед тих, хто перший ступить на землю рідного міста”, – поділився Валерій.