Суспільство

Водний апокаліпсис в Криму змусив окупантів благати екстренної допомоги в України

0

Цього літа анексований Крим очікує посуха, яку півострів не бачив останні 150 років. Ситуація катастрофічна, що визнають навіть окупаційні власті.

Проблема з браком води в включеному Криму набула масштабів катастрофи. Окупаційна влада півострова попереджають жителів про найсильнішу за останні 150 років посухи. Про НП з водою в Криму повідомило видання ” Крим. Реалії ” з посиланням на Тайганськоє управління зрошувальних систем.

Ще 3 червня глава окупаційної влади Криму, ставленик Москви Сергій Аксьонов публічно закликав жителів готуватися до важкого літа в зв’язку з найсильнішою посухою. “Цей рік у нас один з найбільш сухих. За підсумками 150 років спостереження у нас найменша кількість опадів випало саме в цьому році.

Таким чином Росія і надалі наполягатиме на відкритті каналу і доставці води в Крим щоб не допустити глобальної катастрофи

Щоб мінімізувати масштаби катастрофи, окупаційні власті пішли на екстрені заходи. Зокрема, було припинено скидання води з Білогородського водосховища. З’явилося відео гнітючої картини водосховища – рівень води там вже критичний.

Відзначено, що з Тайганського водосховища скидання води в річку Біюк-Карасу для забезпечення потреб східній частині Криму триває. Найважчими місяцями, згідно з прогнозами, стануть липень і серпень.

Варто відзначити, що Україна до анексії забезпечувала близько 85% потреб Криму в прісній воді. Однак після захоплення півострова Росією водопостачання було припинено. За 6 років РФ так і не вирішила проблеми з водою, а просто вичерпала наявні ресурси.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist