Новини

Володимир Зеленський несе особисту відповідальність за смерті на Донбасі, — Федина

0

Президент України Володимир Зеленський несе особисту відповідальність за смерті на Донбасі, поки заперечує агресію з боку Російської Федерації.

Про це в ефірі «Прямого» заявила народна депутатка, фракції «Європейська Солідарність» Софія Федина.

«Моя справа, справа Марусі – це є пазли величезного пазлу, який зараз складається. І він вказує на те, що сьогодні переслідують саме ветеранів, волонтерів, діючих військовослужбовців, журналістів і активістів, які не бояться говорити правду, які вимагають, щоб правда була почута, і які здійснюють супротив московській агресії…Сюди додаємо справу Шеремета, де немає жодного доказу наразі, а людей вже оголосили винними. А я наголошу, що Андрій Антоненко, Riffmaster, третій тиждень не має доступу до лікування. Це вже не просто створення шкоди, а це по суті можна розцінювати як тортури», — заявила Федина.

Політик вважає, що справи фабрикуються проти тих, хто активно бореться з агресією РФ.

«Далі маємо справу Пояркова, справу Романа Ковальова і багатьох інших. І сьогодні чомусь справи фабрикуються саме проти тих, хто п’ять останніх років активно бореться проти московської агресії. І якщо це не так, то, пане президенте Зеленський, зробіть щось. Бо інакше ми всі вважаємо, що ви сьогодні несете особисту відповідальність за вбивства на передовій, заперечуючи факти московської агресії», — сказала нардепка.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist