Війна

Волонтер Роман Донік: “Штрафи для військових за відкриття вогню придумав Хомчак”

0

Волонтер Роман Донік заявляє, що ініціатива штрафувати українських військових за те, що вони відкривають вогонь у відповідь після обстрілів бойовиків, належить безпосередньо начальнику Генерального штабу Руслану Хомчаку. Про це Донік написав на своїй сторінці в Facebook, пише ІнфоРезист.

“Близько місяця тому, під час поїздки на фронт Зеленського, систему штрафів запропонував ввести Хомчак”, – пише волонтер.

Донік розповів, що Хомчак вважає штрафування військових за відкриття вогню у відповідь по бойовиках “єдиним дієвим засобом”. За словами волонтера, така ідея також сподобалася президенту України Володимиру Зеленському.

Також Донік написав, що доручення підготувати відповідний наказ про штрафи доручили вже після цього міністру оборони Андрію Тарану.

  • Нагадаємо, раніше журналіст Юрій Бутусов почав заявляти, що міністр оборони України Андрій Таран віддав наказ штрафувати українських військових за ведення вогню у відповідь по бойовиках на лінії розмежування на Донбасі.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16