Політика

Волонтер: хто бреше? Зеленський розповідає, що медики забезпечуються всім необхідним, а самі медики просять волонтерів допомогти хоч чимось

0

Здавалося б, нова влада повинна з легкістю доносити громадськості та ЗМІ свої думки, але на практиці все навпаки. Той же президент Володимир Зеленський, який стільки років віддав медіа та акторської майстерності з кожним новим відеозверненням ще більше заплутує всіх. Про це у своєму блозі пише популярний блогер і волонтер Наталя Юсупова.

Вона зазначає, Володимир Зеленський постійно говорить, що йде масштабна закупівля захисних медичних масок і костюмів для медиків, лікарні отримують по 1000 масок та іншого, в той час, як медики всюди розповідають, що мають зовсім небагато всього з потрібного, багато хто взагалі просять волонтерів і бізнес допомогти хоча б чимось, тому як взагалі нічого не мають.

Наталя Юсупова зазначає, логічно ж, що в такій ситуації виникає питання: хто бреше? «Я не вірю влади, люди просять хоча б один два костюма, хоч щось, або самі собі купують. До речі, навіщо купувати в Китаї, коли можна замовити у наших виробників? Знову відкати? », – задається питанням волонтер.

Вона додає, військовим шиють маски з марлі, тому хлопці на фронті повинні в самостійно зшитих масках воювати. У підсумку маємо забавну картину: спочатку влада все продала для захисту населення, а тепер купує по всьому світу, але в підсумку поки що тільки на словах.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16