Політика

Волонтер: хто бреше? Зеленський розповідає, що медики забезпечуються всім необхідним, а самі медики просять волонтерів допомогти хоч чимось

0

Здавалося б, нова влада повинна з легкістю доносити громадськості та ЗМІ свої думки, але на практиці все навпаки. Той же президент Володимир Зеленський, який стільки років віддав медіа та акторської майстерності з кожним новим відеозверненням ще більше заплутує всіх. Про це у своєму блозі пише популярний блогер і волонтер Наталя Юсупова.

Вона зазначає, Володимир Зеленський постійно говорить, що йде масштабна закупівля захисних медичних масок і костюмів для медиків, лікарні отримують по 1000 масок та іншого, в той час, як медики всюди розповідають, що мають зовсім небагато всього з потрібного, багато хто взагалі просять волонтерів і бізнес допомогти хоча б чимось, тому як взагалі нічого не мають.

Наталя Юсупова зазначає, логічно ж, що в такій ситуації виникає питання: хто бреше? «Я не вірю влади, люди просять хоча б один два костюма, хоч щось, або самі собі купують. До речі, навіщо купувати в Китаї, коли можна замовити у наших виробників? Знову відкати? », – задається питанням волонтер.

Вона додає, військовим шиють маски з марлі, тому хлопці на фронті повинні в самостійно зшитих масках воювати. У підсумку маємо забавну картину: спочатку влада все продала для захисту населення, а тепер купує по всьому світу, але в підсумку поки що тільки на словах.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist