Блоги

Волонтер Юсупова катком пройшлася по влади: соплі жуєте, суцільні скандали і з’ясування відносин

0

Блогер і волонтер Наталя Юсупова пише у себе в Facebook, вона довго мовчала, спостерігаючи як кожен день влада методично продовжує знищувати п’ятого президента Петра Порошенка. Напевно, інших проблем у країні немає. Війни немає, епідемії немає, колаборантів немає, десятки поранених і загиблих на фронті теж не береться до уваги. Коли до Києва привезли важко поранених, тільки канал «Прямий» відразу відреагував, знімальна група приїхала в госпіталь і включила прямий ефір. Розповіли про поранення, про допомогу, про потреби, а, що інші канали, той же самий патріотичний «1 + 1», «Наш», «Україна», які позиціонують себе як рейтингові, такі борцуни за справедливість, за свободу слова, їм не цікава тема фронту?

Наталя Юсупова зазначає, напевно, набагато важливіше кожен день лити помиї на попередню владу і звинувачувати у всіх бідах Порошенко. Телеведуча Мосейчук на своєму ток-шоу так шкодувала, так красиво говорила про військові, мовляв треба цінувати і допомагати, а на ділі – нуль. Головнокомандувач Зеленський оголює торс заради картинки, щоб зробити щеплення на «передовій», а прийти до хлопців в госпіталь, немає, ви що, там кров, рани, там відірвані ноги. А де Перша леді, вона не може разом з волонтерами винести качку або посидіти біля ліжка хлопчаки 21 рік з відірваною ногою під стегно? Не може, а чому? Дружина Турчинова може все роки війни приходити і допомагати, а Зеленського не може?

Марина Порошенко може провідати без камер, поговорити, надихнути, а ці не знають, де госпіталь знаходиться. Прокурор Луценка може п’ять годин слухати солдатів і відповідати на них не завжди приємні зауваження. Депутат Саша Погребиский йде провідати бійців, а військові експерти, депутати, головнокомандувач не можуть, дуже зайняті. А що може бути важливіше під час війни, як не люди, що захищають країну і народ?

Волонтер зазначає, влада вже дістали звинувачувати попередніх. Два роки вже в країні нова влада, чи не час би зробити краще, показати, як треба. «Міністерство оборони вивчає мої чеки і з’ясовує, кому я купила два рюкзака, це все на що ви здатні? Такий борт важкий привезли, ви зобов’язані прийти до своїх солдатів! Соплі жуєте, суцільні скандали і з’ясування відносин, коли ви будете виконувати свої прямі обов’язки? Ми знали в обличчя міністра оборони Полторак, а міністра Тарана ніколи не бачили. Чесно, накипіло, набридло спостерігати цей тупейшій цирк! », – обурилася Юсупова.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16