Політика

Волонтер: Зеленський може завершити свою каденцію раніше за Лукашенка

0

Популярний український волонтер, юрист-міжнародник пише на своїй сторінці в Facebook, якщо інформація про держзраду Андрія Єрмака з затриманими «вагнерівцями» підтвердиться, то Зеленський може завершити свою каденцію раніше Лукашенка. Або ж президент повинен здати Єрмака прямо з кабінету глави ОП в слідчий ізолятор СБУ. На роздуми є рівно тиждень.

За словами волонтера, День Незалежності наближається, і ветерани прийдуть до президента в гості, де можуть наполегливо попросити «піти!». І не почути цю наполегливу рекомендацію буде неможливо. Це по «справі Шеремета» можна було переводити стрілки на Авакова, звинувачуючи того в непрофесіоналізмі. Державна безпека і оборона – пряма компетенція президента. Єрмака призначав на посаду Зеленський особисто. Так що і відповідати за держзраду доведеться саме Володимиру Олександровичу.

«Ситуацію для Зеленського ускладнює той незаперечний факт, що українські ветерани не дуже схожі на мирних білоруських жінок … Чекаємо відеозвернення з поясненнями. Час пішов », – написав Геннадій Друзенко.

Відзначимо, сьогодні з’явилася інформація від агента НАБУ про те, що затримання в Білорусі «вагнерівців» – це була спецоперація СБУ, яку в підсумку зірвали за вказівкою глави Офісу президента Андрія Єрмака.