Політика

Волонтер: Зеленський може завершити свою каденцію раніше за Лукашенка

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Популярний український волонтер, юрист-міжнародник пише на своїй сторінці в Facebook, якщо інформація про держзраду Андрія Єрмака з затриманими «вагнерівцями» підтвердиться, то Зеленський може завершити свою каденцію раніше Лукашенка. Або ж президент повинен здати Єрмака прямо з кабінету глави ОП в слідчий ізолятор СБУ. На роздуми є рівно тиждень.

За словами волонтера, День Незалежності наближається, і ветерани прийдуть до президента в гості, де можуть наполегливо попросити «піти!». І не почути цю наполегливу рекомендацію буде неможливо. Це по «справі Шеремета» можна було переводити стрілки на Авакова, звинувачуючи того в непрофесіоналізмі. Державна безпека і оборона – пряма компетенція президента. Єрмака призначав на посаду Зеленський особисто. Так що і відповідати за держзраду доведеться саме Володимиру Олександровичу.

«Ситуацію для Зеленського ускладнює той незаперечний факт, що українські ветерани не дуже схожі на мирних білоруських жінок … Чекаємо відеозвернення з поясненнями. Час пішов », – написав Геннадій Друзенко.

Відзначимо, сьогодні з’явилася інформація від агента НАБУ про те, що затримання в Білорусі «вагнерівців» – це була спецоперація СБУ, яку в підсумку зірвали за вказівкою глави Офісу президента Андрія Єрмака.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16