Суспільство

Волошина: Влада робить все можливе, щоб привчити суспільство до діалогу з Росією

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Влада навмисне “розхитує” суспільство подібними маніпуляціями, як спільна з бойовиками інспекція населеного пункту в зоні проведення Операції об’єднаних сил, для того, щоб воно звикало до діалогу з Росією та бойовиками.

Таку думку в ефірі “Прямого” висловила журналістка Лариса Волошина.

“Якщо говорити про це інспектування, я хотіла б звернути вашу увагу на те, як спочатку Офіс президента нам розповів, що це буде обмежене коло бойовиків, що це буде інспектування самого ОБСЄ у присутності представників сторін. А потім почалося… представники партії “Слуга народу” почали скасовувати це. В цьому випадку мене найбільше бентежить те, що ми поступово звикаємо до того, що це можливо. Щобільше, нас хитають. Нам, з одного боку, спочатку вкидають все це, а потім кажуть: “ні-ні-ні, такого нема, все спростовано”.

Суспільство, військові, люди цивільні, які постійно живуть під загрозою посилення російської агресії, звикають до того, що це просто балачки, це така гра у вовка, яку Офіс президента і його комунікатори просто випробовують на українському суспільстві. Тому я бачу в цьому маніпуляцію, в першу чергу”, – сказала Волошина.

Джерело: News.UA

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16