Суспільство

Волошина: Влада робить все можливе, щоб привчити суспільство до діалогу з Росією

0

Влада навмисне “розхитує” суспільство подібними маніпуляціями, як спільна з бойовиками інспекція населеного пункту в зоні проведення Операції об’єднаних сил, для того, щоб воно звикало до діалогу з Росією та бойовиками.

Таку думку в ефірі “Прямого” висловила журналістка Лариса Волошина.

“Якщо говорити про це інспектування, я хотіла б звернути вашу увагу на те, як спочатку Офіс президента нам розповів, що це буде обмежене коло бойовиків, що це буде інспектування самого ОБСЄ у присутності представників сторін. А потім почалося… представники партії “Слуга народу” почали скасовувати це. В цьому випадку мене найбільше бентежить те, що ми поступово звикаємо до того, що це можливо. Щобільше, нас хитають. Нам, з одного боку, спочатку вкидають все це, а потім кажуть: “ні-ні-ні, такого нема, все спростовано”.

Суспільство, військові, люди цивільні, які постійно живуть під загрозою посилення російської агресії, звикають до того, що це просто балачки, це така гра у вовка, яку Офіс президента і його комунікатори просто випробовують на українському суспільстві. Тому я бачу в цьому маніпуляцію, в першу чергу”, – сказала Волошина.

Джерело: News.UA