Суспільство

Волох про якість справ проти Порошенка: “Це еталонний д*білізм і знущання над правом”

0

Команда Володимира Зеленського, яка займається політичними переслідуваннями п’ятого президента України, лідера “Європейської Солідарності” Петра Порошенка, не усвідомлює наслідків своїх дій.

Таку думку в ефірі “Прямого” висловив блогер Карл Волох.

Відповідаючи на питання, чому 18 червня не сталося затримання Порошенка, Волох зазначив: “Нічого тут не вийде. Все, що вони роблять у справах і звинуваченні Порошенка, без іронії, без сміху, в принципі, сприймати неможливо. Я не знаю. Це якийсь еталонний дебілізм… Так от, проблема полягає в тому, що люди абсолютно не розуміють наслідків своїх дій. Саме звинувачення не просто сміхотворне, а це просто знущання над правом. Просто знущання над правом. Запобіжний захід по такому звинуваченню – це знову знущання”.

“Звичайно, коли відчули, що мобілізація людей цілком серйозна, почали реагувати і так далі. Я сподіваюся, пані Венедиктова не сама давала процесуально самостійній особі, процкеру, а це процесуальний керівник, чи слідчому вказівку змінити клопотання. Сподіваюся, вони це зробили самі. Але враження таке, що все ж таки вона втручалася знову, в черговий раз втручалася в роботу процесуально самостійних осіб, що, в принципі, може означати притягнення до кримінальної відповідальності”, – додав Волох.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist