Суспільство

Вона пішла проти українців: Тимошенко оскаржила «антиколомойський» закон в суді

0

В Конституційному суді оскаржили «антиколомойський» закон про регулювання банків. До суду надійшло подання від 64 нардепів.

Про це повідомляє прес-служба суду, передає «Хвиля».

«Сьогодні, 11 червня 2020 року, в Конституційний Суд України надійшло конституційне подання 64 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення механізмів регулювання банківської діяльності», його окремих положень, а також положень інших законодавчих актів в редакції цього закону», – зазначено в повідомленні.

Нардепи звернулися до КСУ з проханням перевірити на відповідність Конституції окремих положень цього закону, а також положення інших законодавчих актів в редакції цього закону.

Подання подано лідером ВО «Батьківщина» Юлією Тимошенко і депутатом від цієї ж партії Сергієм Власенком. Під поданням поставили підписи народні депутати «Батьківщини», «За майбутнє», і деякі нардепи від «Слуги народу» – Олександр Дубинський, Олександр Куницький, Максим Бужанський, Ольга Василевська-Смаглюк.

Що передбачає закон про банки?

Відповідно до закону № 2571-д, екс-власники ПриватБанку в особі олігархів Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова не матимуть можливості повернути його.

Компенсація за націоналізацію буде залежати від розміру «упущеної вигоди», суму якої буде визначати аудиторська фірма, призначена судом.

Перш за все законопроект стосується ПриватБанку і Ігоря Коломойського, в результаті чого його і прозвали «антиколомойським».

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist