Політика

“Вони знають, що я ні копійки не взяв, не вкрав, нікому нічого не винен”, – Зеленський вважає, що завдяки йому Україна налагодила відносини зі світовими лідерами

0

Президент Володимир Зеленський вважає, що завдяки своїй чесності зміг поліпшити ставлення до України у світі.

Про це він сказав у фільмі “Рік президента Зеленського”, інформує Цензор.НЕТ.

“Ми з усіма (світовими лідерами. – Ред.) познайомилися. Вони зрозуміли, чого я хочу, чого я прагну. У них у всіх працює розвідка. Прекрасно працює розвідка. Вони знають, що я ні копійки не взяв, не вкрав, нікому нічого не винен”, – сказав Зеленський.

За словами глави держави, відносини з ЄС в України “прекрасні”, відносини з НАТО є, а незабаром наша країна підпише меморандум з МВФ і отримає “8 млрд і ще там пару мільярдів від інших європейських фінансових інститутів”.

Зеленський зазначив, що під час його президентства про Україну дізнався кожен американець.

“З Америкою у нас зараз, мені здається … ми стали дуже відомою країною. Зараз Україну знає кожен американець. Не будемо говорити, з яких причин. Це неважливо. У нас з Америкою міцні відносини зараз”, – сказав він.

За словами Зеленського, раніше до України погано ставилися через корупційні схеми у вищому керівництві країни, а зараз він цю ситуацію змінює.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist