Новини

“Ворога буде знищено!”: На баланс ЗСУ поступає вітчизняна надпотужна військова техніка

0

Армія нашої держави, починаючи з 2014-го року і по цей день активно нарощує свій потенціал. За роки російської агресії на баланс Збройних сил України поступили десятки, а може і сотні одиниць військової техніки від США, Канади та Європи. Немалий вклад в розвиток армії зробили і вітчизняні військові інженери.

В вівторок, четвертого лютого стало відомо, що в Інтернеті було опубліковано досить ефективне відео випробувань вітчизняної надпотужної зброї українськими військовими. Відзначається, що на відео відображено потрапляння часткового залпу ракет «Вільха» в ціль при вогневих випробуваннях. Відеоролик заходу було оприлюднено в соціальній мережі «Фейсбук» Сергієм Згурцем, директором компанії Defense Express.

У повідомленні наголошується, що високоточна система залпового вогню «Вільха» була створена «ДККБ «Луч». В даний час це озброєння поставляється в армію нашої країни. Крім того йдеться в повідомленні і про те, що під час випробувань було здійснено пуск чотирьох ракет в бойовому спорядженні. Всі снаряди потрапили точно в ціль, відхилення було мінімальним. Тепер ця техніка поступає на озброєння українських військових.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16