Новини

“Ворога буде знищено!”: На баланс ЗСУ поступає вітчизняна надпотужна військова техніка

0

Армія нашої держави, починаючи з 2014-го року і по цей день активно нарощує свій потенціал. За роки російської агресії на баланс Збройних сил України поступили десятки, а може і сотні одиниць військової техніки від США, Канади та Європи. Немалий вклад в розвиток армії зробили і вітчизняні військові інженери.

В вівторок, четвертого лютого стало відомо, що в Інтернеті було опубліковано досить ефективне відео випробувань вітчизняної надпотужної зброї українськими військовими. Відзначається, що на відео відображено потрапляння часткового залпу ракет «Вільха» в ціль при вогневих випробуваннях. Відеоролик заходу було оприлюднено в соціальній мережі «Фейсбук» Сергієм Згурцем, директором компанії Defense Express.

У повідомленні наголошується, що високоточна система залпового вогню «Вільха» була створена «ДККБ «Луч». В даний час це озброєння поставляється в армію нашої країни. Крім того йдеться в повідомленні і про те, що під час випробувань було здійснено пуск чотирьох ракет в бойовому спорядженні. Всі снаряди потрапили точно в ціль, відхилення було мінімальним. Тепер ця техніка поступає на озброєння українських військових.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist