Блоги

Вороги знущаються та транслюють на День прапора концерт Повалій та Кіркорова

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Днями Україна відзначає День прапора та День Незалежності. А ось що демонструють сьогодні, 22 серпня 2020 року на «українському» телебаченні.

Відверті вороги України. Вірверті рашисти, що підтримують окупацію України. Вони знову на екранах країни. Владі «какая разніца». Чи тут Кіркорав, чи Повалій, чи Басков, чи інша тюремно-кгбітстська тусовка.

Вони знущаються над Україною.

Вночі розбили пам‘ятник жертвам Голодомору, ввечері демонструють тих хто знищує Україну, потім будуть розповідати про «держпереворот» на транслювати азарових, симоненків, вітренків чи ще когось.

Це вже давно переходить всі межі. Це вже наочно демонструє що Україну знивають і повертають в «русскій мір». З «русскімі» пляскамі, піснями, бізнесом, а потім і брудним московським чоботом і танками.

Скільки ще будемо терпіти? Скільки «Нацрада» буде закривати очі на рашистів по 112 чи Зіку? Скільки ще ця влада буде пропагувати «какую разніцу»?

Андрій Смолій

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16