Блоги

Вова, досить нам продавати очікування!

0

“Україну має накрити лавина з інвестицій як зовнішніх, так і внутрішніх”.

Вова! Досить нам продавати очікування! Де, власне, інвестиції?

Але не спішіть ржати. Фокуснік розшифровує. Увага!

“Уже сьогодні ми досягли необхідних для цього передумов:
– це позитивний тренд стійкого зростання економіки і встановлення макроекономічної стабільності, збільшення ВВП України (угу…),
– зниження інфляції (угу…),
– зростання золотовалютних резервів (угу…),
– підвищення кредитного рейтингу та зміна прогнозів на “стабільний” і “позитивний” (тричі угу).

Вони зробили…

Все ось це “ми зробили” насправді зробила попередня влада. Це влада бариг відновила стійке зростання економіки, яке при Вові почало провалюватися, це влада бариг відновила зростання ЗВР, які Янукович спалив на підтримку долара по 8, і саме реформи проведені владою бариг змінили прогнози S&P і Fitch, які прямо вказали, що продовження таких прогнозів залежить від продовження реформ, проведених у попередні 5 років.

А от те, що зробив Вова, – це набрався боргів по ОВДП. Я просто нагадую: МВФ відмовився давати Україні найдешевші кредити в світі, доки не відновиться жорстке переслідування Коломойського. Відмову МВФ співпрацювати з нами теж зробив Вова своїми фоточками з Коломойським в ОП.

Але про все це Вова промовчав.
Щоб лоху вивертати кишені, лоху треба продавати очікування, годувати роліками і не хвилювати його.

Так що, лох! Скоро Україну накриє лавина з інвестицій. Сотні багато обєспєчєнних людєй будут стрємітся в Васюкі.

Джон Смит

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist