Суспільство

“Вова, ну ти і сси*ун”: Далекобійники жорстко відповіли Зеленському через засранців

0

Стало відомо про те, що відомий український далекобійник, Вадим Дубовський записав звернення до президента Володимиру Зеленському, пише Знай.юа.

Таким чином, повідомляється, що Вадим Дубовський відповів на звернення Володимира Зеленського стосовно далекобійників стосовно того, що українські дороги зруйновані вантажівками, які їдуть перевантаженими по трасі.

Як відомо, далекобійник колишній киянин, але, вже практично десять років проживає в Чикаго, що в Сполучених Штатах Америки.

В Україні він став відомим у 2014 році після того, як в мережі стали набирати популярність ролики на мотиви радянських пісень, де Вадим Дубовський висміював Путіна і «ихтамнетов». І ось, він обурився від того, Володимир Зеленський звинуватив саме водіїв у тому, що в Україні є і погані дороги, і своє відеозвернення він розмістив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Дубовський розповів, що в США зовсім інша система для великовантажних автомобілів і порушувати закони не вигідно ні водіям, ні компаніям. У водіїв є можливості і прилади для самоконтролю і величезна відповідальність за порушення. Їм невигідно об’їжджати пункти контролю за вагою вантажу, так як це втрата часу і втрата палива.

Якщо у водія в машині зайвий вантаж, то його суворо карає, а якщо в цьому є вина компанії, то вона може вмить перетворитися в банкрута.

Дубовський розкритикував Зеленського за відео і назвав його поведінку підлітковим, а також дав йому пораду: “Йди працюй! Тобі таку країну довірили!”

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist