Новини

Вова з кожним днем стає все більш схожий на свого тезку з Кремля, – політолог

0

Відомий український політичний аналітик Павло Нусс в своєму блозі пише про те, що покладання сімейства Зеленський квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку в гордій самоті – це жалюгідне видовище.

Дико виглядає, коли глава держави в супроводі численних співробітників охорони і своєї дружини покладає пам’ятний букет до пам’ятника великому Кобзарю.

Павло Нусс зазначає, Зеленський покладає квіти в супроводі ні дітей-школярів, ні студентів, ні письменників-сучасників, ні лауреатів Шевченківської премії, ні представників інших гілок влади, щоб не сказати, навіть представників власної віртуальної партії немає.

Поруч тільки Олена, і то, її присутність обтяжень протоколом офіціозу. І між ними непристойна дистанція. А так суцільне самотність.

За словами аналітика, то, що Зеленський в гордій самоті – це суто його проблеми. Набагато більше турбує той факт, що Володимир з кожним днем ​​стає все більш схожий з іншим його тезкою Володимировичем. Тому також, абсолютно немає ніякого діла на світ навколо себе. Лише він і порожнеча. І все навколо – чуже.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist