Суспільство

“Вовочка, ти навіть г*вна…”: Грузинський журналіст Георгій Габунія знову вилаяв Путіна

0

Грузинський журналіст Георгій Габунія, що прославився минулого року тим, що обматюкав в прямому ефірі президента Росії Володимира Путіна, знову вилаяв господаря Кремля. Про це повідомляє РИА Новости.

Відзначається, що, виступаючи на телеканалі Mtavari Arkhi, він перейшов на російську мову і нецензурно висловився про Путіна і главу Чечні Рамзана Кадирова.

«Я подумав і вирішив не оскверняти твою могилу. Ти навіть гівна грузинського не гідний», – сказав Габунія на адресу Путіна

«Я поважаю і люблю справжніх, гідних чеченців, а не Кадирова з його піджатим хвостом, якому без його господаря Путіна немає ціни і звичайної дворняжки», — додав він.

Кілька днів тому Габунія також відкинув можливість для себе вибачатися за висловлювання річної давності, чого домагався від нього Кадиров.

Нагадаємо, в Грузії кілька днів тому затримали громадянина Росії Васамбека Бокова, який нібито готував вбивство Габунии за замовленням Кадирова. Сам чеченський лідер заперечував підготовку до вбивства грузина, але підкреслив, що той залишається його ворогом.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist