Політика

Все могло б бути по-іншому, якби олігархи віддавали останні гроші на ЗСУ

0

Популярний блогер і військовий волонтер Наталя Юсупова в своєму блозі пише про те, що українські військові сидять в казармах без масок і антисептиків, на фронті теж саме. Про це ніхто не пише і не хочуть говорити. Вони не можуть піти на карантин по домівках, їх там сотні в закритому приміщенні. Якщо захворіє хоча б один, через день захворіють сотні.

Наталя Юсупова зазначає, незрозуміло, де командування? Де Верховний Головнокомандувач, який наче забув про армію в ці дні? Країна занурилася в хаос, одні істерять, інші заробляють, і тільки мала частина народу метається, щоб допомогти і забезпечити лікарів, лікарні і військових.

Те, що ми маємо закінчиться дуже швидко, що буде потім страшно подумати. Багаті займаються порятунком власної шкури, ремонтуючи під себе палати і закуповуючи обладнання. Вони і вдома можуть пересидіти хоч півроку і рік, поки всі інші будуть вимирати. В країні сотні мільйонерів, але вони зачаїлися в очікуванні, мала частина з них допомагають і розуміють, що тонути будуть всі.

Блогер підкреслює, все могло б бути по-іншому, якби список Форбс поводився як бабусі і дідусі, віддаючи останні гроші на допомогу армії і лікарням, ми б впоралися не гірше китайців. «Президент слабак, уряд приречений, депутати — колаборанти, майже всі, за малим винятком. Залишається тільки вірити в чудо, якому вже набридло нас рятувати», — резюмувала волонтер.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16