Суспільство

“Все заблоковано… все закрито” – Марченко зізналась, як переживає на собі введені санкції

0

Телеведуча та дружина Медчедчука Оксана Марченко вже відчула на собі тиск санкцій, введених РНБО. За її словами, у неї закриті рахунки в банку та заборонені будь-які фінансові операції. Санкції також торкнулись акцій телеканалу “1+1”, пише 24 канал.

Джерело: “Страна.ua”

Одіозна телеведуча розповіла, що дізналась про запроваджені санкції щодо неї та її чоловіка по телебаченню. Вона заявила, що “Зеленський впав в її очах нижче плінтуса” і їй щиро шкода українців, які голосували за нього на президенстьких виборах. Марченко переконана, що Зеленський принизив себе і владу в цілому, а боротися з жінкою незаконними методами – це, на її думку, аморально.

Ця влада давно стала непрогнозованою, але примітивізм і цинічна обмеженість цього кроку з боку влади зашкалює, – підкреслила Марченко.

Вона зізналась, що через санкції її бізнес дуже постраждав, але для неї та чоловіка – кума Путіна Володимира Медведчука – все лише починається. Втім, вона переконана, що разом з чоловіком пройде всі випробування.

“Випробування незаконно введеними санкціями для нашої сім’ї тільки почалися. Закриті рахунки в банку, заблоковані будь-які фінансові операції, заборонені розпорядження і використання активів та власності. Щодо бізнесу – я ним володію, але управління здійснюється менеджерами компаній”, – заявила Оксана Марченко.

Щодо телеканалу “1+1”, часткою акцій з якого володіє телеведуча, то вони заблоковані. Вона не може ними розпоряджатись. Оксана Марченко переконана, що введенння санкцій за підозрою у фінансуванні тероризму є “абсурднии ярликом влади для приховування своїх незаконних дій”. Жінка переконана, що це скоріше політична розправа і порушення конституційного принципу презумпції невинуватості.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16