Війна

«Всі стомились від конфлікту»: Таран заявив про «відчуття кінця війни»

0

Міністр оборони України Андрій Таран заявив, що за час перемир’я Донбас став відновлюватись, а в людей з’явилось відчуття кінця війни.

Про це повідомляє «Колумніст».

Таран також додав, що на даний момент вирішення конфлікту лежить в політичній, а не військовій площині.

“Солдати казали, що якщо політики не будуть вирішувати, не зможуть вирішувати, нам нічого не залишиться крім того, щоб покладатися лише на Збройні сили”, – додав Андрій Таран.

За словами міністра оборони, саме така поїздка вздовж лінії розмежування й дала змогу зрозуміти настрій українських бійців, які захищають державу.

Наразі армія, за словами Тарана, вірить Верховному Головнокомандувачу.

“Це дійсно чудово сприймається особовим складом. Вони раді бачити президента – не там десь, який лише по телебаченню виступає, а того, який з ними, приїздить до них, вникає в те, що відбувається, проводить бесіди. Дуже чудова психологічна атмосфера кожного разу, коли президент приїжджає на позицію”, – наголосив він.

У пресслужбі ОП додали, що загалом за два дні Володимир Зеленський проїхав понад 100 км лінії розмежування. Ночував на позиціях у бійців.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16