Суспільство

Всі священники Києво-Печерської лаври УПЦ МП хворі на COVID-19

0

У Києво-Печерській лаврі, що належить до Православної церкви України Московського патріархату, на коронавірус хворі всі священики, пише 24 канал. На COVID-19 також хворі монахи, викладачі та студенти Київської духовної академії, яка розташована на території лаври.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

За попередніми оцінками, на території лаври захворіли 150 – 200 осіб. Про це у коментарі РБК розповів глава інформаційно-просвітницького управління УПЦ МП митрополит Климент.

Він зауважив, що більшість з хворих священників йде на поправку. Загалом 3 людини померли від коронавірусу.

Серед заражених – настоятель Києво-Печерської лаври митрополит Павло. За словами Климента, його вже виписали з Олександрівської лікарні, він здоровий.

Що відомо про митрополита Павла? Митрополит Павло більш відомим за кличкою “Паша мерседес” через його скандальність, любов до дорогих автівок і часті порушення правил дорожнього руху. Він є митрополитом Російської православної церкви в Україні (тої, яку ще називають “УПЦ МП”). З 1994 року митрополит Павло очолює Києво-Печерську лавру.

Раніше він закликав вірян не боятися коронавірусу і причащатися в церкві.

  • Києво-Печерська лавра перебуває на карантині після того, як там стався спалах коронавірусу.
  • Від COVID-19 там померли насельники Києво-Печерської лаври архімандрит Нектарій, ієродиякон Наум і чернець Никодим.
  • За даними ЗМІ, митрополит Онуфрій, предстоятель УПЦ МП і єпископ РПЦ, таємно госпіталізований з коронавірусом.
  • На Великдень значні порушення карантину були зафіксовані у Святогірській і Почаївській лаврах УПЦ МП, поліція почала розслідування.
  • МОЗ очікує сплеск захворюваності на коронавірус через недотримання Московським патріархатом в Україні правил карантину.