Новини

ВСУ можуть зустрітися в бою проти бійців ПВК РФ на Близькому Сході

0

Керівництво ВСУ вже протягом найближчого часу може відправити українських військових в кілька країн на Близькому Сході. Зокрема, мова йде про Афганістані та Іраку. Більш докладно про це йдеться в повідомленні Міністерства оборони української держави в соціальній мережі «Фейсбук».

Такі слова були озвучені главою оборонного відомства України Андрієм Загороднюком під час засідання Ради Північноатлантичного Альянсу з питань миротворчої місії в Афганістані. Так, військовий чиновник заявив: «Беручи до уваги те, що сильні самодостатні сили національної безпеки і оборони Республіки Афганістан є важливим елементом в досягненні дипломатичного успіху в Афганістані, ми продовжимо сприяти зусиллям в тренувально-дорадчої діяльності. Наша країна, зокрема, підтримує зусилля коаліційних військ в мирному врегулюванні конфлікту в Афганістані дипломатичним шляхом ».

Таким чином, якщо контингент з військових ЗСУ буде відправлений до Іраку і Афганістану, то нашим солдатам доведеться не тільки воювати з радикальними угрупованнями Близького Сходу, але і з найманцями з приватних військових компаній Російської Федерації, які захищають радикальних ісламістів.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist