Новини

ВСУ можуть зустрітися в бою проти бійців ПВК РФ на Близькому Сході

0

Керівництво ВСУ вже протягом найближчого часу може відправити українських військових в кілька країн на Близькому Сході. Зокрема, мова йде про Афганістані та Іраку. Більш докладно про це йдеться в повідомленні Міністерства оборони української держави в соціальній мережі «Фейсбук».

Такі слова були озвучені главою оборонного відомства України Андрієм Загороднюком під час засідання Ради Північноатлантичного Альянсу з питань миротворчої місії в Афганістані. Так, військовий чиновник заявив: «Беручи до уваги те, що сильні самодостатні сили національної безпеки і оборони Республіки Афганістан є важливим елементом в досягненні дипломатичного успіху в Афганістані, ми продовжимо сприяти зусиллям в тренувально-дорадчої діяльності. Наша країна, зокрема, підтримує зусилля коаліційних військ в мирному врегулюванні конфлікту в Афганістані дипломатичним шляхом ».

Таким чином, якщо контингент з військових ЗСУ буде відправлений до Іраку і Афганістану, то нашим солдатам доведеться не тільки воювати з радикальними угрупованнями Близького Сходу, але і з найманцями з приватних військових компаній Російської Федерації, які захищають радикальних ісламістів.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16