Новини

Втік прямо з інтерв’ю: главу Міноборони налякав питання журналіста про закупівлю бронежилетів за завищеною вартістю

0

Керівник Міністерства оборони України Андрій Загороднюк не відповів на питання, що стосується закупівель бронетехніки за завищеною вартістю, а також він втік прямо посеред інтерв’ю. Про це повідомив журналіст Сергій Іванов, записував з високопоставленим чиновником інтерв’ю для проекту «Антиподи». Зокрема, він зазначив, що Загороднюк сильно образився через статтю, в якій оборонне відомство та інші відомства звинувачуються в покриванні закупівель бронетехніки за завищеною вартістю.

«Замість того, щоб озвучити свою позицію або чітко артикулювати позицію відомства, чому в державне оборонне замовлення включили саме цю техніку, чому вона коштує дорожче, ніж в минулому році, і відповісти на інші питання, як це зазвичай роблять держслужбовці, він влаштував формений істерику , після чого перервав інтерв’ю і пішов », – пояснив журналіст. При цьому Іванов вважає, що реакція глави Міноборони означає те, що він добре знає про ситуацію із закупівлями.

«І якщо до цієї розмови я ще думав, що ситуація із закупівлями – це непорозуміння, бюрократична помилка або ще щось, то після побаченого, ці сумніви розвіялися. Веління міністра нагадувало людини, обуреного тим, що у нього забирають гроші », – зазначив журналіст.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16