Війна

«Втомилися від русофобії»: Прихильники колаборантів із ОПЗЖ поздоровили агресора з «днем Росії»

0

Із словами поздоровлення виступили народні депутати України від Опозиційної платформи «За життя».

В тексті поздоровлення, розміщеному на офіційному сайті фракції, йдеться про те, що вони всіляко підтримують відновлення співробітництва та добросусідства із РФ.

Що б не говорив Президент України Зеленський, але з Росією нас пов’язують не просто спільні кордони, а передусім родинні зв’язки, тісно переплетені людські долі, духовні та культурні цінності, спільна історична спадщина, перемога у Великій Вітчизняній війні та пам’ять про цю Велику Перемогу, яка згуртувала наші народи на століття.

Саме тому всі спроби влади і національно стурбованих політиків, ура-патріотичної меншості вбити клин між українцями і росіянами, розірвати відносини між нашими країнами зазнали фіаско.

Українці втомилися від русофобської істерії, від політики ненависті та добре розуміють, що сьогодні Україна як ніколи потребує розвитку діалогу з Росією, радикальної зміни економічного курсу і відновлення стратегічного економічного партнерства з РФ.

Перший крок до початку діалогу між Україною і Росією вже зроблений. З ініціативи нашої партії у Верховній Раді створено міжфракційне депутатське об’єднання “Міжпарламентський діалог заради миру: Україна – Росія – Німеччина – Франція”.

Діалог і компроміси – ось шлях до миру і злагоди, відновлення добросусідських відносин між нашими країнами, добробуту наших народі».

Джерело: Цензор.НЕТ

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist