Новини

В’ятрович: українська влада повинна закликати глав держав не брати участь в параді в Москві 9 травня

0

Нардеп фракції «Європейська солідарність» Володимир В’ятрович у своєму блозі висловив думку, що українська влада повинна на офіційному рівні звернутися із закликом до керівників інших держав цивілізованого світу не брати участь в параді в Москві 9 травня.

На думку Володимира В’ятровича, російський «День перемоги» – це не вшанування тих, хто переміг нацизм 75 років тому, а прикриття нинішньої агресії, виправдання того, хто захопив Крим і почав війну на Донбасі. «Свято перемоги» останніми роками використовується режимом Путіна, як головна складова пропаганди.

Нардеп упевнений, президент Росії Володимир Путін руйнує міжнародно-правову систему так, як свого часу це зробив його натхненник-фюрер, тому Путін не має права стояти поруч з керівниками держав, які зупинили Гітлера і поклали кінець Другій світовій війні.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist