Новини

В’ятрович: українська влада повинна закликати глав держав не брати участь в параді в Москві 9 травня

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Нардеп фракції «Європейська солідарність» Володимир В’ятрович у своєму блозі висловив думку, що українська влада повинна на офіційному рівні звернутися із закликом до керівників інших держав цивілізованого світу не брати участь в параді в Москві 9 травня.

На думку Володимира В’ятровича, російський «День перемоги» – це не вшанування тих, хто переміг нацизм 75 років тому, а прикриття нинішньої агресії, виправдання того, хто захопив Крим і почав війну на Донбасі. «Свято перемоги» останніми роками використовується режимом Путіна, як головна складова пропаганди.

Нардеп упевнений, президент Росії Володимир Путін руйнує міжнародно-правову систему так, як свого часу це зробив його натхненник-фюрер, тому Путін не має права стояти поруч з керівниками держав, які зупинили Гітлера і поклали кінець Другій світовій війні.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16