Новини

Вже скоро той час, коли Зеленський звернеться за допомогою до того ж Порошенка

0

Остання найсвіжіша социология показує, що рівень довіри до команди Зеленського 20%. Це показники довіри до Кабміну, Гончаруку, монобольшінству у Верховній Раді. Такий самий показник абсолютної довіри до самого Зеленському.

Однак, що стосується самого Зеленського, то ще є велика частина людей, які йому «скоріше довіряють», але вже сумніваються. Про це у своєму блозі пише блогер з ніком Mason Lemberg.

Він зазначає, на тлі порожніх місць в голові, перманентних зашкваров, реального зубожіння людей, нічого хорошого і позитивного найближчим часом не передбачається. А це значить, що поки що високий рейтинг президента Зеленського, сформований за рахунок людей, які ще не до кінця розчарувалися, це лише питання часу, причому коротких відрізків часу.

Ми вже бачимо, що буде далі, бо, приміром, історія з проданої собакою і її розкрутка – це справа рук медведчуківських телеканалів. До цього треба додати історію з Оманом. До цього треба додати прослуховування Гончарука. До цього треба додати плівки Юзика.

І стане очевидно, що як тільки Зеленський похитнеться, як тільки критична маса підтримки рушить, як тільки чиновники побачать, що влада Зеленського не зможе їх в подальшому захистити, ситуація для Зеленського стане некерованою. І його почне «з’їдати» Медведчук, який вже її нещадно критикує. Телеканали кума Путіна вже подають меседж «Зеленський = Порошенко».

Блогер зазначає, прийде той час, коли влада в Україні буде захоплювати Медведчук, його люди вже до цього готуються. І тоді Володимир Зеленський буде просити підтримки АТОшніков, волонтерів, тих же самих Федина та Порошенко, яких зараз переслідує.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist