Політика

Вже за часів Зеленського: Оцініть «красу» розвода всієї країни щодо призначення Тупицького…

0

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. Думка автора.

Пряма мова:

Оцініть «красу» розвода всієї країни. І ще більше оцініть хто насправді кидає країну в хаос та знищує її зсередини. За матеріалами НАБУ главу КС Тупицького у вересні 2019 року (вже за часів повної влади Зеленського) за протекцією глави ОП та Портнова.

Згідно записів розмов у кабінеті глави скандального адмінсуду Павла Вовк з колишнім главою Офісу президента Андрієм Богданом і з неофіційним “куратором” судової системи при Офісі президента Андрієм Портновим говорили про призначення головою Конституційного суду Олександра Тупицького. 

Чи могла б відбутися така розмова без прямої участі та згоди Зеленського? Не могла. Та й зрештою, це ще раз підтверджує хто керує зараз державою. Так чия людина Тупицький? Чим тоді Конституційний Суд? Правильно. Це все люди Зеленського. І винен у всій антиукраїнській спецоперації саме Зеленський. Звісно, не без участі інших «бенефеціарів» теперішнього хаосу – Коломойського та Медведчука.

Тому наш «найвеличніший» може сотні разів писати звернення та розповідати про «чортів», але факт буде фактом – саме ОП Зеленського та його недолуга влада зробили все щоб зараз ми були на межі повної втрати суб‘єктності.

Андрій Смолій