Політика

“Вже зовсім скоро”: Арестович натякнув українцям на перевибори президента

0

Олексій Арестович, відомий експерт з України, прокоментував ситуацію, яка зараз спостерігається в нашій країні на тлі активного поширення коронавирусной інфекції.

Так, в своєму телеграм-каналі Арестович заявив, що зараз триває навчання українців базовим речам функціонування держави. Зокрема, він зазначив, що в 2014 році під час незаконної анексії Криму і вторгнення військ Росії на Донбас, українці навчилися цінувати армію і військовослужбовців.

Далі він продовжив, що поточний рік, 2020 й, навчив громадян нашої країни цінувати лікарів і вчених на тлі поширення коронавирусной інфекції. А ось навесні 2019 року, а точніше в квітні місяці, українці мали всі шанси навчитися цінувати вчителів, але ми цей шанс втратили.

Саме цим самим Арестович натякнув на те, що суспільство обрало своїм Президентом не Порошенко, а Володимира Зеленського. В цей же час він зазначив, що вже зовсім скоро громадяни України в черговий раз отримають такий шанс, можливо, натякаючи тим самим на нові вибори.

У своєму пості в телеграм-каналі Арестович написав: «Йде навчання базовим речам. 2014-й навчив цінувати військових. 2020 й лікарів і вчених. У квітні 2019 го був шанс навчитися цінувати вчителів, але ми його упустили. Скоро наздожене. Коли захочеться взяти звідки-небудь нормальних поліцейських ».

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist