Політика

“Вже зовсім скоро”: Арестович натякнув українцям на перевибори президента

0

Олексій Арестович, відомий експерт з України, прокоментував ситуацію, яка зараз спостерігається в нашій країні на тлі активного поширення коронавирусной інфекції.

Так, в своєму телеграм-каналі Арестович заявив, що зараз триває навчання українців базовим речам функціонування держави. Зокрема, він зазначив, що в 2014 році під час незаконної анексії Криму і вторгнення військ Росії на Донбас, українці навчилися цінувати армію і військовослужбовців.

Далі він продовжив, що поточний рік, 2020 й, навчив громадян нашої країни цінувати лікарів і вчених на тлі поширення коронавирусной інфекції. А ось навесні 2019 року, а точніше в квітні місяці, українці мали всі шанси навчитися цінувати вчителів, але ми цей шанс втратили.

Саме цим самим Арестович натякнув на те, що суспільство обрало своїм Президентом не Порошенко, а Володимира Зеленського. В цей же час він зазначив, що вже зовсім скоро громадяни України в черговий раз отримають такий шанс, можливо, натякаючи тим самим на нові вибори.

У своєму пості в телеграм-каналі Арестович написав: «Йде навчання базовим речам. 2014-й навчив цінувати військових. 2020 й лікарів і вчених. У квітні 2019 го був шанс навчитися цінувати вчителів, але ми його упустили. Скоро наздожене. Коли захочеться взяти звідки-небудь нормальних поліцейських ».

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16