Війна

“Взяли в полон. Потім поклали наших хлопців. Ховали зі сльозами. А потім ще й вивісили прапор України”: ЗСУ знову покарали окупантів

0

Несуть службу на позиціях під тимчасово окупованій Горлівкою бійці Збройних сил України повісили національний прапор нашої країни на бліндаж членів незаконних збройних формувань. Такі дії захисників України викликали справжній переполох в рядах ворожих сил. Як інформує Replyua.net, про це поінформував житель Горлівки, який є прихильником «республіки».

Так, житель окупованого міста заявив, що члени незаконних збройних формувань знаходяться в досить пригніченому стані після того, як вони понесли на Донбасі величезні втрати в живій силі. Зокрема, він заявив: «Всі хлопці дуже засмучені. У нас був бій. Збройні сили України полонили нашого пацана. Тоді наші пішли в розвідку боєм. Але ЗСУ поклали наших хлопців. Сьогодні ж і зовсім все хлопці в стресі. Пацанів ховали зі сльозами на очах ». Але і це ще не все. За словами жителя Горлівки, найбільше дух бойовиків підірвав випадок з національним прапором України.

Так, він розповів: «Все наступ стояли на бліндажі. Стояли, і кажуть: «Уяви тільки, очі вранці відкриваємо, піднімається сонце і український прапор». Він зазначив, що ВСУ прив’язали свій прапор на бліндажі «ДНР». При цьому в бліндаж вони не кинули ні гранат, нічого іншого. Цим самим ВСУ продемонстрували власну силу. «Ви тільки уявіть, яке всередині у них зараз мужність, яка сила. Це дуже круті пацани », – підкреслив блогер.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16