Суспільство

«Хай демонструють свої таланти деінде, лише не в Україні», – Кондратюк про гастролі українських артистів в Росії

0

Відомий український продюсер Ігор Кондратюк заявив, що негативно ставиться до артистів, які стверджують буцімто естрада існує собі поза політикою.

Про це він заявив в інтерв’ю Українській Правді.

Кондратюк додав, що питання відносин з країною-агресором повинно вирішуватись в першу чергу у Верховній Раді і великому бізнесі, хоча і сцена до цього явища неабияк причетна. Продюсер звернув увагу, що співаки не винні в тому, що Україна не припиняє товарообмін із Росією, а також в тому, що контрабандний потік не тільки не припиняється, а з кожним роком зростає.

Часто зірки кивають головою в бік тих артистів, які дозволяють собі гастролі «за порєбріком», мовляв, «їм можна, а чому нам ні?». В цьому питанні Кондратюк був категоричним і заявив, що нікому не можна гастролювати по Росії.

Ігор Васильович не приховує того факту, що сам є вихідцем із російської телевізійної школи. Однак, із початком російської агресії обрубав всі контакти із своїми колегами з країни-агресора.

«Або артисти живуть у реальному світі, або нехай ідуть в дупу і використовують свої таланти де завгодно, тільки не в Україні. У воюючій країні говорити, що вас не стосується війна – це маячня. Це розуміють всі, хто при тямі».

«До вас в дім вдерлися бандити, забрали ваші речі, спалили хлів, і тут ваша доця вибігає на ганок і кричить їм навздогін: «А хочете, я вам пісню заспіваю? У мене гарний голос! Уявили? От такі українські «доці» і їхні братики зараз гастролюють в РФ», – гнівно резюмував Кондратюк.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist