Різне

“Хай знову буде ж*па”: Слєпаков записав матірну пісню про коронавірус і анексію Криму

0

Російський гуморист Семен Слєпаков присвятив пісню коронавірусу і покрив його матом, повідомляє УНІАН.

Запис власного виконання під гітару з бек-вокалістами на відеозв’язку він опублікував в Instagram.

В пісні під назвою «Вірусна» Слєпаков повідомив, що до коронавірусу багато людей були «незадоволені всім» і вважали, що «жопа в країні». Однак, як зазначає гуморист, з настанням пандемії в суспільстві з’явилися більш серйозні проблеми: «Оказалось, что тогда все было просто *** (чудово). Коронавірус, сраный вирус, сраный вирус, *** (дай нам спокій)».

«Пусть будет снова жопа в стране», – висловив надію на повернення звичного світопорядку Слєпаков. Коронавірус же гуморист попросив повернутися в «ж*пу щура», а також порадив йому зайнятися контролем гніву, сходити до психолога і помедитувати.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Семен Слепаков (@slepakovsemyon)

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16